Na straganie w dzień targowy

Szukasz owoców i warzyw na Powiślu? Żółta budka na Solcu pod numerem 107 oferuje zawsze świeży asortyment oraz przyjazny i serdeczny kontakt z klientem. Od rana do późnego popołudnia dostępne są polskie jak i zagraniczne produkty. Jeżeli zdarzy Ci się sytuacja gdzie sąsiad wykupił np. Twoje ulubione jabłka zawsze możesz skontaktować się telefonicznie z właścicielami i zarezerwować sobie jabłuszka na następny dzień.

Warzywa na Solcu

Warzywa na Powiślu

Podczas rozmowy z Karoliną – właścicielką – dowiedzieliśmy się, że Powiśle to trochę przypadek, ale bardzo udany. Akurat było miejsce tutaj. Warzywniak na ul. Solec 107 istnieje od ponad dwóch lat. Karolinę i Tomka, zapracowanych rodziców, wspierają zawsze pogodne córki. Cała rodzinka z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę co widać po nieustannej metrowej kolejce, która ustawia się po zakupy.

Sami właściciele zakochali się w Powiślu, sąsiedzkiej atmosferze i relacjach z ludźmi. Pomimo wielu godzin na nogach zawsze znajdują czas na rozmowę w trakcie wybierania warzyw. Opowiadają o klientach z zapałem, doceniając także to, że chce im się stać tyle czasu w kolejce. Znają preferencje kupujących, często także imiona, historie rodzinne czy najbliższe plany. Klientów czeka zawsze miła pogawędka i profesjonalna obsługa oraz pozdrowienia dla członków rodziny.

Ola, Paula, Karolina i Tomasz - właściciele warzywniaka na Solcu
Ola, Paula, Karolina i Tomasz – właściciele warzywniaka na Solcu

Warzywa z pasją

Warto wspomnieć jeszcze o innych działaniach które dopełniają obrazu tego miejsca jako przyjaznego Powiślu. Warzywniak z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy dołącza do zakupów słodkości dla klientów, na koniec dnia aby nie wyrzucać towaru organizuje promocje lub dołącza gratisowe nadwyżki (a to sałata pekińska 2 w cenie 1, a to rzodkiewka gratis). W soboty z uwagi na krótszy dzień sprzedażowy część towarów jest dostępnych za budką po okazyjnej cenie, czasami za uśmiech.

Świeże warzywa, pełen wybór, realizacja zamówień i miła atmosfera - wszystko na Solec 107
Świeże warzywa, pełen wybór, realizacja zamówień i miła atmosfera – wszystko na Solec 107

Warzywniak na Solcu dostarcza warzywa i owoce do różnych okolicznych restauracji m.in do Solec 44 czy WarsandSawa.

Mimo, że budka jest niepozorna nie macie szans jej przegapić.

Warto też wspomnieć o sklepie rybnym który jest prowadzony przez tych samych właścicieli i mieści się na przeciwko. O wszelkich promocjach i niusach ze świata warzyw i owoców dowiecie się więcej na fanpage.

Komentarze

komentarze