Autorzy

Jesteśmy grupą znajomych i nieznajomych którzy noszą dumne miano “Autorzy”. Tak naprawdę to chcemy jedynie opisać w miarę przystępny sposób to co nam chodzi po głowie gdy mówimy: “Powiśle”. Poniżej nasze krótkie notki: 
Magda MAGDA GNIAZDOWSKA – pochodzi z Lubelszczyzny, w Warszawie od 2001 roku – od razu na Powiślu. Uwielbia spacerować po uliczkach Warszawy a szczególnie Powiśla. Jej pasją jest odkrywanie nowych miejsc pojawiających się na mapie naszej dzielnicy, jednak jest stała w uczuciach i lubi wracać do sprawdzonych lokalnych miejsc. Zawodowo zajmuje się naprawianiem świata – na pełny etat.
MONIKA TAŃSKA – miłośniczka fotografii i biegania. Na obu polach odnosi coraz większe sukcesy. Uczestniczy w wielu biegach na terenie Warszawy i Powiśla. Zdjęcia do tej pory robiła wyłącznie do przysłowiowej szuflady ale za namową niektórych rozpoczęła współpracę z najlepszymi czyli z nami 🙂
ANNA OLEJNICKA-OLIWA – pochodzi z Lubelszczyzny. W Warszawie od 2010 roku – od razu na Powiślu. Zna dzielnicę od każdej strony- na początku formalnie squatowała w mieszkaniu przejętym przez miasto, obecnie wynajmuje drogi metraż na Radnej. Na co dzień pracuje w bankowości, jednak jej pasją jest pisanie. Pisze wszystko: artykuły; wywiady; kryminały; opowiastki. Jest fanką historii, sportu oraz swego małżonka.
DAWID MARTYNOWSKI – fotograf z zamiłowania. Jest autorem bloga www.hdr.name. Podróżuje po całej Europie wykorzystując każdą chwilę do robienia wyjątkowych zdjęć. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym – tytuł nieoficjalny: SEO master. Powiśle wielokrotnie fotografował, fotografuje i będzie fotografował!
Tomasz Szwed TOMASZ SZWED – pasjonat starego Powiśla . Trudna młodość odbiła się w moim życiu miłością do wszystkiego co z Powiśla. Kolekcjoner starych zdjęć a aktualnie wspomagam jak tylko mogę siatkarski klub Esperanto Warszawa czyli organizuję , robię zdjęcia i nagrywam 🙂 Obecnie na emigracji … Saska Kępa !
Marcin Gniazdowski MARCIN GNIAZDOWSKI – warszawiak z dziada. Mieszkałem w różnych miejscach w Warszawie (Wola, Powiśle, Praga, Bemowo). Od 2000 roku nieprzerwanie na Powiślu. Uwielbiam lokalność w najlepszym tego słowa znaczeniu. Korzystam z usług tego samego fryzjera, piekarni czy sklepu mięsnego. Z uwagi na warszawski klimat cenię twórczość Wiecha i piosenki Młynarskiego.